Ulotka wykonana została podczas zajęć z grafiki komputerowej.

 

 

 

 

Szanowni Państwo,
zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią Premiera Mateusza Morawieckiego uczniowie klas I - III, od 09 listopada, dołączają do swoich starszych kolegów i rozpoczynają edukację zdalną.
Na naszej stronie szkolnej przypominamy Regulamin organizacji nauczania zdalnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sadkowie (Zasady kształcenia na odległość, System wspierania, motywowania i oceniania ucznia ZSP w Sadkowie w czasie edukacji zdalnej w szczególnych warunkach epidemii COVID-19). 

Zachęcamy naszych uczniów do udziału w zajęciach matematycznych. 

> To zajęcia skierowane do osób w wieku 13-14 lat (roczniki '06 i '07).
> 7 zdalnych spotkań: wykład 45 min. + ćwiczenia 90 min.
> Pierwsze spotkanie: początek grudnia 2020 roku.
> Każde spotkanie dotyczy innego obszaru matematyki.
> Kurs prowadzony jest przez pracowników oraz studentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW.
> Udział w kursie jest bezpłatny.
> matematykawokolnas/home

Zachęcamy naszych uczniów, którym matematyka jest szczególnie bliska albo tych, którzy chcą się z nią zaprzyjaźnić.

Jadłospis od 02 do 06 listopada 2020 r. 

 

 

 

 

Układanie rytmów z darów jesieni.

 Ćwiczenie orientacji przestrzeni.

 Mały Matematyk.

Podział całości na części.

Jesienne kółko i krzyżyk.

W środy, w godzinach  8:00 - 9:30,  możecie skorzystać z telefonicznych konsultacji psychologicznych (Pani Justyna Posadzy). Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się  przez dziennik elektroniczny Librus

We wtorki, w godzinach 9:30 – 11:00,  możecie skorzystać z telefonicznych konsultacji pedagogicznych (Pani Monika Wieczorek). Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się  przez dziennik elektroniczny Librus

W czwartki, w godzinach 10:00 – 11:00, możecie skorzystać z telefonicznych konsultacji psychologicznych. Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się z wykorzystaniem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W poniedziałki, w godzinach 13:30 – 14:30,  możecie skorzystać z telefonicznych konsultacji pedagogicznych. Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się z wykorzystaniem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szanowni Państwo,
od wczoraj zaczęliśmy korzystać z domofonu przy odbiorze uczniów, do czego zachęcamy również Państwa. Prosimy też o wyrozumiałość w przypadku podziału dzieci na świetlicy szkolnej, gdyż staramy się zachowywać obecne procedury związane z pandemią i na bieżąco dystansować odległości oraz modyfikować liczbę dzieci w grupach. Wszystko po to, abyśmy mogli zachowywać jak najlepsze standardy bezpieczeństwa w obecnej sytuacji.

 

Szanowni Państwo,
od poniedziałku 26 października uczniowie klas IV – VIII rozpoczynają pracę zdalną.
Przyszło nam żyć, pracować, uczyć się w czasach innych niż zwykle, jednak staramy się poszukiwać dobrych i skutecznych rozwiązań w obecnej sytuacji. Zajęcia będą odbywały się zgodnie z tygodniowym planem lekcji. Wszystkie informacje będą przekazywane przez dziennik elektroniczny Librus Synergia.
Jednocześnie informujemy, że klasy I – III oraz świetlica nadal pracują stacjonarnie według dotychczasowego planu zajęć. Zajęcia nauki pływania dla uczniów klas III będą się odbywały zgodnie z harmonogramem.
Dziś nie mamy pewności, ile potrwa czas nauki w takiej formule, dlatego starajmy się utrzymywać rytm pracy, przestrzegajmy ustalonych reguł, informujmy się wzajemnie o trudnościach, troszczmy się o siebie, bo troska o drugiego człowieka, buduje relacje i pomaga nam wzajemnie się wspierać.

Z wyrazami szacunku
Alicja Sudoł
Wicedyrektor