Do konkursu ekologicznego uczniowie klasy IV b chętnie się zgłosili. Pomysły na prace konkursowe powstały podczas wspólnej burzy mózgów, na zaledwie jednej godzinie wychowawczej, po której każda chętna osoba dostała element do wykonania. 
 
 
 
 
Zachęcam dzieci klas 0 oraz uczniów klas I - III do udziału w konkursie plastycznym do hasła: "Jak zdrowo spędzać wolny czas bez komputera, tabletu i telefonu?" Format pracy: A4, A3, technika dowolna. 
 
 
 
 
 

Drodzy Rodzice,

W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzanymi przez Prezesa Rady Ministrów nasze Przedszkole oraz Oddział Przedszkolny (klasa 0)  od 27 marca do 09 kwietnia będzie funkcjonować stacjonarnie wyłącznie dla dzieci, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID -19. Rodzic dziecka, które będzie przychodziło do Przedszkola lub Oddziału Przedszkolnego zobowiązany jest do zgłoszenia tego faktu w formie wiadomości e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Drodzy Rodzice, w poniedziałki- w godzinach 13:15 - 14:00 jest możliwość telefonicznego skontaktowania się z psychologiem Panią Nikolą Ilejko-Łuniewską. Zapisy przez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..         

 
 
 
 
 

„Zwyczajny tydzień z rodziną Janssonów”. Martin Widmark
Poznajcie rodzinę Janssonów. Miła, niby zwykła rodzinka, lecz jest w niej coś niezwykłego. Wszystko dzieje się na odwrót!!! Czy Wy też byście tak chcieli?

 

 

Drodzy  Rodzice, przypominamy, że:
w środy, w godzinach  8:00 - 9:30,  możecie skorzystać z telefonicznych konsultacji psychologicznych (Pani Justyna Posadzy). Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się  przez dziennik elektroniczny Librus
we wtorki, w godzinach 9:30 – 11:00,  możecie skorzystać z telefonicznych konsultacji pedagogicznych (Pani Monika Wieczorek). Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się przez dziennik elektroniczny Librus

Wiosna w przedszkolu.

 

 

 

 

Drodzy Rodzice, 
 
Nasze Przedszkole, zgodnie z gminnym harmonogramem pracy przedszkoli w okresie wakacji, będzie zamknięte od 01 do 15 sierpnia 2021. 
 
 
 
 

Światowy Dzień Snu  jest obchodzony corocznie w ostatni piątek przed równonocą wiosenną. Ma na celu popularyzację korzyści płynących z prawidłowego snu oraz poszerzanie wiedzy na temat konsekwencji jego niedoboru. Dlatego też, uczniowie naszej szkoły w tym dniu zapoznani zostali z tematyką snu, poprzez obejrzenie prezentacji multimedialnej dotyczącej zdrowego snu.

 

 

Ogłoszony w I semestrze konkurs na projekt maskotki naszej szkoły został w końcu rozstrzygnięty, a co ważniejsze - maskotka została uszyta i oficjalnie przywitana przez Jury oraz zwyciężczynię. Miś Sadkuś został wymyślony przez uczennicę klasy II - Igę Mader, natomiast cudowne imię zawdzięcza dziewczynce z kasy I - Ninie Leonardi.

 

 

Townsend Jessica
„Przypadki Morrigan Crow”
Morrigan urodziła się w poranek przesilenia, Dzieci urodzone w ten dzień uważane są za przeklęte. Dziewczynka pewnego dnia zostaje uratowana przed śmiercią przez Jupitera Northa, który zabiera ją do magicznej i dziwnej krainy. Wtedy poznaje przyjaciół i wrogów. Gdy dowiaduje się wundermistrzu, wpada w porządne kłopoty.