Najmłodsza grupa teatralna.

 

 

 

 

Julia Ilnicka w piosence Billie Eilish.

 

 

 

Jadłospis dla przedszkola i szkoły od 22 do 26 lutego 2021 r.

 

 

 

 

Wędrujący pamiętnik to niesamowita zabawa i przygoda. Moi podopieczni opiekując się klasową maskotką, redagują w jej imieniu pamiętnik. Miś Uszatek to pluszowy, niezwykle uroczy uczeń, który odwiedza uczniów klasy VI b i przeżywa w ich domach miłe chwile. Nawet pandemia nie wpłynęła na jego podróż, ponieważ rodzice pomogli w przedsięwzięciu i tak miś odwiedził większość szóstoklasistów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi książkami w bibliotece. Tym razem literatura dla naszych najmłodszych czytelników.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami książkowymi w bibliotece. Tym razem literatura dla naszych najmłodszych czytelników.

 

 

 

 

Nasze uczennice Oliwia Wysoczańska i Izabela Fronia z klasy VIII a zakwalifikowały się do etapu finałowego konkursu zDolny Ślązak z języka polskiego. Gratulacje!

 

 

 

 

Z okazji Światowego Dnia Chorego (11 lutego) Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję "Wszystkiego dobrego dla chorego". W ramach tej akcji uczniowie wykonali wiele wspaniałych laurek z życzeniami zdrowia i pozdrowieniami dla podopiecznych Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. 

 

 

 

3 lutego 2021r. w ramach projektu „Z kulturą mi do twarzy” zrealizowane zostało w naszej szkole kolejne zadanie modułowe- tym razem było to SPOTKANIE Z MUZYKĄ, które poprowadziła Pani Aleksandra Piątek.

 

 

 

Grupy przedszkolne podczas Balu Karnawałowego.

 

 

 

 

Walentynkowe pozdrowienia od Samorządu Uczniowskiego.