31.01 nasze przedszkolaki obchodziły dzień przytulania. Organizacja British Heart Foundation przeprowadziła badania, które wykazały, że już 20 sekund  przytulania  nie tylko redukuje stres, ale także ma korzystny wpływ na serce: obniża tętno i ciśnienie krwi.  

 

 

Gruszeczki sprawdzały jak działa magnes. Miały za zadanie poprowadzić samochód przez narysowaną trasę. Zadanie wydawało się proste, ale jak się później okazało, do prostych nie należało. 

 

 

 

Na początku roku przedszkolaki z grupy Ananasków wybrały się na wycieczkę do Teatru na przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek i dobry wilk".

 

 

 

18 stycznia przedszkolaki obchodziły święto Kubusia Puchatka. w tym dniu dzieci zapoznały się z głównym bohaterem, a także jego wspaniałymi towarzyszami ze Stumilowego lasu. To był dzień pełen emocji!

 

 

Gruszeczki uwielbiają zabawy na sali gimnastycznej. Często bawią się z wykorzystaniem chusty Klanza, dzięki czemu uczą się współpracy, odczuwają przynależność do grupy i uczą się, że jeden ich ruch wpływa na sukces całej grupy. 

 

 

W styczniu zawitał do nas Teatr Duet z przedstawieniem "Słoń Trąbalski". 

 

 

 

Deklaracja o kontynuacji nauki w przedszkolu i zerówce do pobrania poniżej.

 

 

 

Przedstawiamy jadłospis dla przedszkola od 24 do 28 lutego 2020 r.

 

 

 

Kenia-  miejsce, które wspieramy.

 

 

 

Drodzy Rodzice, przypominamy o akcji Bezpieczne Ferie 2020.

 

 

 

Powtórki lekturowe inaczej.

 

 

 

Uczniowie klasy VII, VIII a i VIII b  w czasie swojej wycieczki poznali nowoczesne technologie stosowane na halach produkcji żywności oraz zwrócili uwagę na obowiązujące przepisy BHP.