Miło nam poinformować, iż Iga Mader z klasy I, Aleksander Szawan z klasy II oraz Magdalena Zadworna z klasy IV zostali wyróżnieni w szkolnym etapie konkursu "Matematyczny wszechświat" organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale. 

 

 

Przygotowania do świąt w klasie II a.

 

 

 

Odwiedziny Mikołaja w klasie II a.

 

 

 

Uczniowie po raz kolejny wzięli udział w pokazie fizyczno-chemicznym. Celem pokazów było rozbudowanie zainteresowań naukami przyrodniczymi, a w szczególności fizyką i chemią. Pokaz finansowany był ze środków UE.

 

 

Mikołajki w klasie 0 b.

 

 

 

Andrzejki w klasie 0 b.

 

 

 

Zakończyliśmy zbiórkę dla "Szlachetnej Paczki". Wspólnymi siłami udało nam zgromadzić potrzebne i oczekiwane rzeczy dla rodziny, która została wybrana przez naszą uczennicę Natalię. Serdecznie dziękujemy za wspieranie szkolnych inicjatyw. Razem - naprawdę możemy wiele zdziałać, a dobro zawsze powraca.

 

 

 Przedstawiamy nowy rozkład jazdy, który obowiązuje od najbliższego poniedziałku tj. od 09.12.2019r.

 

 

 

Mikołajki w przedszkolu.

 

 

 

Przedszkolne Anioły.

 

 

 

Udział naszej szkoły w IX Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.

 

 

 

22 listopada świętowaliśmy Dzień Kredki. To właśnie tak niepozorny przedmiot jakim jest kredka każdego dnia pomaga wprowadzić małego Przedszkolaka w świat kolorów i rysunku. Kredki pomagają wyrazić emocje, wyciszają, rozwijają fantazję oraz wyobraźnię, a także kształtują sprawność manualną dłoni.