Koło Teatralne "Felix" istnieje od 2002 roku. Odpowiada za imprezy i uroczystości szkolne, a także reprezentuje szkołę podczas różnych przeglądów i konkursów teatralnych.
Młodzi artyści współtworzą teatralne przedstawienia, którymi są różne formy, m.in. pantomima, kabaret, skecz, spektakl, montaż poetycko-muzyczny. Przede wszystkim jednak świetnie się bawią ze sobą, pokonują nieśmiałość, rozwijają wyobraźnię i talent. Udział w tych dodatkowych zajęciach niezaprzeczalnie wspomaga rozwój emocjonalny dzieci.
Koło teatralne od lat cieszy sie popularnością, a spektakle młodych twórców budzą zachwyt i podziw. Autorskie przedstawienia z wielką pasją i zapałem tworzy pani Małgorzata Błażejewska - Koguciuk, opiekun koła.

Pierwsza i druga odsłona choreografii ze skrzydłami ISIS.

 

 

 

 

Grupa najmłodsza i ich żywioły... Interpretacja piosenki WAM "Żywioły".

 

 

 

 

Inspirowany piosenką i teledyskiem Warsztatowej Agencji Musicalowej, zrealizowany na potrzeby naszej placówki- teledysk o tym, co ważne w życiu nastolatków oraz o tym, jak łatwo zagubić można się w ogromie technologii i potrzebie akceptacji właśnie w mediach społecznościowych. 

 

 

Niezwykłe talenty, uczestniczki szkolnego koła teatralnego FELIX- Julia Koguciuk i Julia Ilnicka w piosenkach: Miejcie nadzieję, Jeszcze w zielone zagramy i Cząstka przy akompaniamencie Pani Kingi Kalinowskiej. Zapraszamy do oglądania. 

 

 

 

 

„Telefony" - to spektakl, którego premiera miała odbyć się w marcu 2020 r., niestety pandemia całkowicie pokrzyżowała plany młodych twórców, tych, którzy w większości kontynuują naukę w liceach. Pomysł jednak pozostał i został zrealizowany, choć na pewno już w innej odsłonie możemy podziwiać zapał twórczy uczestników koła.