12 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Matematyki. Matematyka może być przyjemna i dawać wiele radości :) Przekonały się o tym przedszkolaki, które tego dnia uczestniczyły w grach i zabawach matematycznych.
 
 
 
 

Drodzy Rodzice,

W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzanymi przez Prezesa Rady Ministrów nasze Przedszkole oraz Oddział Przedszkolny (klasa 0)  od 27 marca do 09 kwietnia będzie funkcjonować stacjonarnie wyłącznie dla dzieci, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID -19. Rodzic dziecka, które będzie przychodziło do Przedszkola lub Oddziału Przedszkolnego zobowiązany jest do zgłoszenia tego faktu w formie wiadomości e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Drodzy Rodzice, 
 
Nasze Przedszkole, zgodnie z gminnym harmonogramem pracy przedszkoli w okresie wakacji, będzie zamknięte od 01 do 15 sierpnia 2021. 
 
 
 
 

Drodzy Rodzice, w poniedziałki- w godzinach 13:15 - 14:00 jest możliwość telefonicznego skontaktowania się z psychologiem Panią Nikolą Ilejko-Łuniewską. Zapisy przez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..         

 
 
 
 
 

Przedszkolaki z Sadkowa doskonale potrafią je nazwać, a i sporo włożyli w ich przygotowanie. Dziękujemy rodzicom za surowce wtórne.