Zespół Szkół w Sadkowie bierze udział w projekcie pod nazwą:
„Nowa szkoła - nowe możliwości”,
który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu operacyjnego Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, którego liderem jest Fundacja Fabryka Marzeń z siedzibą w Wysokiej.

12 grudnia obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Guzika.

 

 

 

06 grudnia przedszkolaki z grup Jagódek, Jabłuszek, Malinek i Gruszeczek pojechały na wycieczkę do Polskiego Radia na przedstawienie pt. "Doktor i jego zwierzęta". Przedstawienie pełne humoru, zagadek i ciekawych przygód bohaterów na długo pozostanie w pamięci dzieci.

 

 

Przedstawiamy nowości książkowe dla naszych uczniów i rodziców dostępne w bibliotece szkolnej.

 

 

 

Informacja o wynikach przetargu dotyczącego wyboru dostawców artykułów spożywczych na rzecz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sadkowie.

 

 

 

 

W czwartek, 19 grudnia wszyscy uczniowie wzięli udział w przedświątecznym, uroczystym spotkaniu wigilijnym. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok, śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami.

 

 

 

19 grudnia uczniowie klas 3 przygotowali jasełka, które wprowadziły wszystkich w rodzinną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Widowisku towarzyszyła radość wyrażona tańcem, śpiewem, muzyką i słowem.

 

 

 

Wigilia w klasie czwartej.

 

 

 

18 grudnia odbył się przegląd kolęd i piosenek świątecznych.

 

 

 

Zapraszamy wszystkich do sali 122, tam znajduje się nasza biblioteka i przytulna czytelnia.

 

 

 

Mikołaj w naszym przedszkolu.

 

 

 

W dniu 17 grudnia o godz. 17:00 odbędą się konsultacje dla rodziców klas IV-VIII.

Zapraszamy wszystkich rodziców.