Drodzy Rodzice i Uczniowie

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa w strefie żółtej  oraz zawieszeniem działalności Krytej Pływalni Delfinek, informujemy iż wszystkie planowane zajęcia nauki pływania dla uczniów klas III , zostają odwołane. 

 

Orientacja Ananasków w przestrzeni: woreczek na głowie, przed sobą, za sobą, trzymanie w prawej i lewej rączce.
Liczenie patyczków i rozpoznawanie kolorów oraz rozpoznawanie figur geometrycznych, ustawianie kasztanów na konturach figur. 
Jesienne zbiory matematyczne Ananasków.
Liczenie Brzoskwinek.

 

 

Grupy przedszkolne podczas realizacji innowacji "Matematyka dla smyka".

 

 

 

Zawody rozegrano na lekcjach WF-u,  w  sposób: rozgrywki grupowe, oraz czteroosobowy finał zwycięzców grup. Oto zwycięzcy:

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami w bibliotece szkolnej.

 

 

 

 

Zakończenie akcji "Kredkobranie".

 

 

 

 

W naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Uśmiechu. 

 

 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z inspiracjami matematycznymi.

 

 

 

 

Przedstawiamy jadłospis na nowy tydzień, tj. od 12 do 16 października 2020 r.

 

 

 

 

Niezwykłe talenty, uczestniczki szkolnego koła teatralnego FELIX- Julia Koguciuk i Julia Ilnicka w piosenkach: Miejcie nadzieję, Jeszcze w zielone zagramy i Cząstka przy akompaniamencie Pani Kingi Kalinowskiej. Zapraszamy do oglądania. 

 

 

 

 

Drodzy Rodzice uczniów klas pierwszych,
w związku z nieustannie rozwijającą się sytuacją epidemiczną  w naszym regionie oraz z odpowiedzialnym podejściem do bezpieczeństwa zdrowotnego całej społeczności  naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego – uczniów i ich rodzin, nauczycieli i pracowników  informujemy, iż  pasowanie  ucznia klasy pierwszej odbędzie się  bez udziału rodziców.  Szczegóły zostaną przekazane przez wychowawców.