• Kadra szkoły

          • DYREKTOR- Marzenna Fedzin

            WICEDYREKTOR- Beata Wysoczańska

            WICEDYREKTOR- Joanna Głowińska

            Rok szkolny 2022/2023

            Nauczyciele klas I - III:

            klasa I a - Karolina Dobosz
            Klasa I b - Ewa Liberka
            klasa I c - Jolanta Jasek-Więckowska
            klasa I d -  Iwona Kaliniewicz
            klasa II a - Elżbieta Matejunas
            klasa II b - Katarzyna Hausman
            klasa II c - Renata Mazurek
            klasa III a - Irena Piątek
            klasa III b - Anna Fałowska
            klasa III c - Beata Dudziak

            Wychowawcy klas IV - VIII:

            klasa: IV a - Małgorzata Samborska
            klasa: IV b - Justyna Łukowicz                 
            klasa IV c - Anna Rudkowska-Pliszczak

            klasa V a - Agnieszka Kuczyńska
            klasa V b - Renata Brzozowska
            klasa V c - Izabela Majchrzak
            klasa VI a - Aleksandra Piątek
            klasa VI b - Marta Iwańska
            klasa VII - Urszula Gaber
            klasa VIII a - Justyna Machałek
            klasa VIII b - Małgorzata Błażejewska-Koguciuk

            Oddział przygotowawczy - Agnieszka Kromer
             

            Nauczyciele klas IV - VIII:

            Język polski:
             
            Małgorzata Błażejewska-Koguciuk, Urszula Gaber, Justyna Machałek, Agnieszka Kuczyńska
            Język niemiecki:
            Izabela Majchrzak, Justyna Łukowicz
            Język angielski: 
            Anna Rudkowska-Pliszczak, Marta Iwańska, Magdalena Garwol, Joanna Zasada
            Historia

            Małgorzata Samborska
            Wiedza o społeczeństwie: 
            Agnieszka Kuczyńska
            Przyroda, Geografia:  
            Agnieszka Skuza
            Matematyka:
            Alicja Sudoł, Justyna Łukowicz, Aleksandra Piątek
            Biologia, Chemia: 
            Renata Brzozowska
            Informatyka:
            Anna Mańkowska
            Plastyka:
            Małgorzata Tul
            Muzyka: 
            Kinga Kalinowska
            Technika: 
            Monika Łomecka
            Religia: 
            Arleta Molisak, Tomasz Piątek
            Fizyka, Informatyka: 
            Anna Mańkowska
            Wychowanie do życia w rodzinie: 
            Renata Brzozowska
            Doradztwo Zawodowe: 
            Justyna Posadzy
            Edukacja dla bezpieczeństwa: 
            Tomasz Galant
            Wychowanie fizyczne: 
            Wojciech Chyra, Tomasz Galant, Adam Bońkowski               
            Etyka: 
            Urszula Gaber
            Socjoterapeuta:
            Tomasz Piątek
            Pedagog: 
            Weronika Żarnowska
            Psycholog: 
            Justyna Posadzy, Nikola Ilejko-Łuniewska
            Logopeda:
            Ewa Majewska

            Pedagog specjalny:
            Katarzyna Hausman

    • Kontakt

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sadkowie, Sadków, ul. Szkolna 9, 55-080 Kąty Wrocławskie
      • sekretariat@zspsadkow.pl
      • redakcja@zspsadkow.pl
      • 71 31 66 153
      • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sadkowie Sadków, ul. Szkolna 9 55-080 Kąty Wrocławskie Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych