Początek drugiego semestru przyniósł zakończenie pierwszej sesji tutoringu w naszej szkole, którą można śmiało określić jako inspirującą przygodę zarówno dla uczestniczek - uczennic klasy VII a, jak i samego tutora. Nastąpiła bowiem wzajemna wymiana ciekawych spostrzeżeń na życie, edukację, wartości…., ale też wnikliwe wejście w głąb siebie, swoje emocje i odczucia. Wyjątkowo nawet zajęcia on-line nie stanowiły bariery, ponieważ nawiązana wcześniej relacja mogła być dalej pielęgnowana.

Szanowni Państwo,
Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na cykl bezpłatnych wydarzeń w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. 9 lutego obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu, który został uchwalony przez Komisję Europejską w roku 2004 po to, by uwrażliwiać młodych ludzi na niebezpieczeństwa związane z poruszaniem się w Sieci. Uczestnicy dowiedzą się z nich nie tylko, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w Sieci. Wydarzenie zaplanowane jest w dniach 8-12 lutego.

 

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym webinarze organizowanym dla rodziców i nauczycieli przez  Uniwersytet dla dzieci (www.uniwersytetdzieci.pl).
Życie z nastolatkami bywa trudne. Okazuje się jednak, że bunt, niezdecydowanie i emocjonalna huśtawka to normalny objaw dojrzewania mózgu. 
O tym, co się w nim kryje, opowie nam dr Wojciech Glac podczas pierwszego spotkania. 

Oto link:   https://link.freshmail.mx/p/xk9f9ywp93/pr9w1bq1ez

Przedstawiamy jadłospis od 08 do 12 lutego 2021 r. dla przedszkola i szkoły.

 

 

 

 

Grupy przedszkolne podczas Balu Karnawałowego.

 

 

 

 

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2021 r. zmieniają się godziny pracy biblioteki szkolnej. 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, 
rekrutacja do Przedszkola, klasy 0 – oddziałów przedszkolnych oraz klasy pierwszej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sadkowie odbywa się poprzez SYSTEM  ELEKTRONICZNYCH REKRUTACJI. To system rekrutacji stworzony specjalnie z myślą o rodzicach dzieci uczęszczających lub mających uczęszczać do placówek oświatowych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie. W celu złożenia wniosku do Przedszkola lub do „Zerówki" oraz klasy pierwszej należy w terminie od 08 do 22 lutego zalogować się i postępować zgodnie z instrukcją na stronie internetowej:

Szanowni Państwo,
informujemy, że w dniu 28 stycznia 2021 r. Minister Edukacji i Nauki ogłosił terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022, a także terminy składania dokumentów dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych.
Szczegółowe informacje na temat terminów postępowania rekrutacyjnego są dostępne na stronach internetowych:

Wraz z Instytutem Pamięci Narodowej oraz Dolnośląskim Kuratorem Oświaty, zachęcamy naszych ósmoklasistów do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego pt. "W kręgu poezji i prozy lagrowej KL Ravensbrück".
W związku z sytuacją epidemiczną w roku szkolnym 2020/2021 konkurs przebiegał będzie w rzeczywistości wirtualnej.

 

Pasowanie na Młodego Czytelnika w klasach I a, I b i I c.

 

 

 

Prosimy zapoznać się z następującym regulaminem:

Regulamin świetlicy szkolnej PDF