Jesienne Lapbooki o lesie wykonane przez klasę II a.

 

 

 

Z okazji tego wyjątkowego święta postanowiliśmy dobrymi fluidami odeprzeć dziś to, co nas wszystkich teraz martwi.

Słoneczne barwy i rekwizyty są po to, aby wywołać radość i dużą dawkę optymizmu. Bądźmy życzliwi i pamiętajmy, że razem przetrwamy wszystko.

 

 

 

 

Jadłospis dla przedszkola od 23 do 27 listopada 2020 r.

 

 

 

 

Drodzy  Rodzice,
zachęcamy do umawiania spotkań z logopedą przez pocztę elektroniczną, co bardzo ułatwi nam sprawny kontakt.

Przedszkole -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkoła – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawiamy młodego sportowca z naszej szkoły Filipa Seniuka. Filip, uczeń klasy siódmej, stawia czoła wielu przeciwnościom i za każdym razem osiąga sukces! Czas pandemii nie sprzyja treningom i wydarzeniom sportowym, ale zapalony kierowca motocrossowy wydaje się być zawsze w formie!

 

 

Jadłospis od 16 do 20 listopada 2020 r.

 

 

 

 

Mamy zaszczyt poinformować, iż dwie nasze uczennice uzyskały kwalifikacje do powiatowej części konkursu "zDolny Ślązak": Izabela Fronia z biologii i chemii oraz Oliwia Wysoczańska i Izabela Fronia z języka polskiego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

 

 

W okresie nauki zdalnej świetlica szkolna funkcjonuje stacjonarnie wyłącznie dla  uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Rodzic dziecka, które będzie przychodziło do świetlicy zobowiązany jest do zgłoszenia tego faktu szkole w formie wiadomości e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Librusem z załącznikiem, w którym oświadcza, że wykonując obowiązki służbowe jest bezpośrednio zaangażowany w walkę z COVID-19.

Oswiadczenie_rodzicow_swietlica.pdf

 

 

Jadłospis dla przedszkola od 09 do 13 listopada 2020 r.

 

 

 

 

Ulotka wykonana została podczas zajęć z grafiki komputerowej.

 

 

 

 

Szanowni Państwo,
zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią Premiera Mateusza Morawieckiego uczniowie klas I - III, od 09 listopada, dołączają do swoich starszych kolegów i rozpoczynają edukację zdalną.
Na naszej stronie szkolnej przypominamy Regulamin organizacji nauczania zdalnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sadkowie (Zasady kształcenia na odległość, System wspierania, motywowania i oceniania ucznia ZSP w Sadkowie w czasie edukacji zdalnej w szczególnych warunkach epidemii COVID-19).