Pomagamy dzieciom z Maili Tatu Kenya oraz Pikselowi ze schroniska w Korabiewicach.

 

 

Nasze wpłaty:

        

Rada Rodziców zwraca się do Państwa z prośbą o dobrowolne wpłaty na komitet rodzicielski. Składka jest dobrowolna, ale aby móc sfinansować imprezy szkolne i nagrody w konkursach potrzebujemy Państwa wsparcia.
Będziemy bardzo wdzięczni! 

 

 

Drodzy Rodzice,
dzięki staraniom całego grona pedagogicznego specjalnie dla Was prowadzimy w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sadkowie organizację cyklu szkoleń, warsztatów, konferencji poświęconych pogłębieniu wiedzy pedagogicznej, przybliżeniu problemów naszych uczniów i sposobów niesienia im pomocy, wtedy kiedy potrzebują jej najbardziej! Musimy działać razem dla dobra naszych uczniów, a Waszych dzieci!

 

20 stycznia klasy trzecie wzięły udział w warsztatach przyrodniczych prowadzonych przez przyrodniczkę z ogromną wiedzą i doświadczeniem z zespołu @przyrodaija. Uczniowie mieli okazję poznać fascynujące życie pająków. Dowiedzieli się w jaki sposób i w jakim celu pająki tworzą pajęczyny, poznali techniki łowieckie.

 

 

Szanowni Rodzice,
zapraszamy na zebranie, które odbędzie się 30.01.2020 r. o godzinie 17:00. Pierwsza część spotkania odbędzie się w szkole na I piętrze obok sali nr 106, druga część w salach poszczególnych grup wraz z wychowawcami. Zebranie rozpocznie się wykładem prof. WWSSE dr Jakuba Andrzejczaka, na temat „Świat cyfrowy, a rozwój dziecka w wieku 0-6 lat”.
W dalszej części Pani wicedyrektor przedszkola Iwona Iwanków przekaże informacje dotyczące kontynuacji nauki oraz  nowej, elektronicznej rekrutacji do naszej szkoły.

 

24 stycznia uczniowie obejrzeli  kolejny spektakl, tym razem  „Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie” – najsłynniejsze dzieło Adama Mickiewicza. Przedstawienie, które było niezwykłą kompozycją najważniejszych wątków książki, ze szczyptą humoru i arcyciekawą intrygą oraz  mistrzowskim wykonaniem aktorów, podobało  się wszystkim, bez wyjątku.

 

22 stycznia uczniowie klasy czwartej uczestniczyli w warsztatach mydlarskich zorganizowanych przez Panią Justynę Jaremus - Mader. Dzieci własnoręcznie wykonały  pachnące i kolorowe mydełka glicerynowe. Zajęcia stały się świetną okazją do twórczego spędzenia czasu, zdobycia  nowych, praktycznych umiejętności oraz integracji klasy.

 

 

Priorytetem w naszej szkole  jest bezpieczeństwo  dzieci, dlatego 23 stycznia Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu sierż. szt. Łukasz Raczkowski i mł. asp. Michał Kawalec przeprowadzili zajęcia profilaktyczno-edukacyjne w naszej placówce.

 

 

Przedstawiamy Państwu fotorelację z zajęć przeprowadzanych w ramach projektu unijnego realizowanego w naszej szkole w tym roku szkolnym:

  

"Escape room" na języku polskim w kl. VI a- przygoda z lekturą „Skrzynia Władcy Piorunów”.

 

 

 

Miło nam poinformować, że Urszula Adamczyk z klasy II a oraz Hanna Winiarska z klasy II b zostały wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie pt. "Alfik Matematyczny". Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej edukacji matematycznej.

 

 

07 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.