Projekt filmowy na j. polskim w klasie V b.

 

 

 

Szanowni Rodzice,

drodzy Uczniowie klas ósmych, Egzamin Ósmoklasisty odbędzie się w dniach 16, 17, 18 czerwca 2020. We wtorek (16.VI) odbędzie część z języka polskiego, w środę (17. VI) z matematyki oraz w czwartek (18.VI) z języka angielskiego. W związku z pandemią Covid-19 odbędzie się on w szczególnych warunkach z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa dla Was i dla nas. Bardzo ważne, abyście pamiętali o wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, na czas Waszego udziału w egzaminie: 

Zarządzenie Burmistrza MiG Kąty Wrocławskie w sprawie wznowienia funkcjonowania przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w okresie stanu epidemii wraz z załącznikami oraz procedury bezpieczeństwa w stanie epidemii COVID-19 na czas wznowienia działalności w Przedszkolu i Oddziałach Przedszkolnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sadkowie. 

              

Projekty murali polonistycznych klasy VI a.

 

 

 

Szanowni Rodzice,

w dniu 11 maja 2020 r. zgodnie z harmonogramem rekrutacji,  o godzinie 12.00, zostały podane do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klas pierwszych do Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sadkowie.

 

Szanowni Rodzice,

w dniu 11 maja 2020 r. zgodnie z harmonogramem rekrutacji,  o godzinie 12.00,
zostały podane do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola i Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sadkowie.

Dodatkowe informacje dla rodziców na stronie Gminy Kąty Wrocławskie

https://www.katywroclawskie.pl/pl/news/ważna-informacja-rekrutacja-do-szkół-i-przedszkoli

Edukacja domowa w klasie 0 b.

 

 

 

Symbole narodowe w wykonaniu uczniów z klasy 0 b.

 

 

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice 

Zgodnie z najnowszym komunikatem Ministra Edukacji Narodowej forma kształcenia na odległość zostaje przedłużona do 24 maja. Egzaminy uczniów klas ósmych odbędą się w dniach 16 – 18 czerwca z zachowaniem rygorów bezpieczeństwa. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. 
Życzymy Państwu zdrowia i siły w tak trudnej obecnej sytuacji. 

Z wyrazami  szacunku 
Dyrektor szkoły Marzenna Fedzin