Uczniowie klasy IV wyszywają gwiazdki, choinki .... I już jest świątecznie, a przy okazji matematycznie .... po przekątnej, wypełnij bok, wskaż kąt.

 

 

 

Informacja z otwarcia ofert przetargu na dostawę produktów spożywczych nr postępowania ZP.ZSP.1.2019.

 

 

 

 

 

 

Na godzinie wychowawczej w klasie czwartej odbyło się niecodzienne  spotkanie z lekarzem  Panią Dorotą Helim-Sobkowiak, mamą jednej z naszych uczennic. Pani doktor zapoznała uczniów z zasadami racjonalnego odżywiania, które są bardzo ważne  w prawidłowym funkcjonowaniu dzieci w wieku szkolnym. 

 

 

Uczniowie klasy czwartej wraz z kolegami ze Szkoły Podstawowej w Małkowicach  spędzili  mikołajki  w kinie „Helios”. Wyjazd dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń  oraz emocji. Był też doskonałą  formą integracji uczniów z terenu Gminy Kąty Wrocławskie.

 

 

Pokaz artystyczny koła teatralnego "Felix"- zdjęcia oraz fragmenty przedstawienia.

 

 

 

Dnia 06 grudnia Mikołaj odwiedził dzieci z klasy 0 "a" i wręczył wszystkim piękne prezenty. 

 

 

 

12 grudnia grupa naszych uczniów spędziła miłe chwile w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla dzieci w Jaszkotlu. Przekazali oni dary mikołajkowe, ze zorganizowanej wcześniej, akcji szkolnej, oraz przeprowadzili  warsztaty taneczne, które  zakończyły się wspólnym śpiewaniem piosenek świątecznych oraz tańcem.

 

 

Przypominamy, że w naszej szkole cały czas zbieramy niepotrzebne ubrania dla Wrocławskiego Hospicjum dla dzieci, w akcji całorocznej "Pomaganie przez ubranie", jak też zbieramy nakrętki, by pomagać chorym dzieciom. 

 

 

 

Ananaski ubierają choinkę- zdjęcia.

 

 

 

Przedszkolne Andrzejki- fotorelacja.

 

 

 

Dzień Misia w przedszkolu.