W klasie czwartej i piątej na lekcjach języka polskiego zostały wdrożone  nowatorskie metody nauczania – praca z tabletami. Ćwiczenia interaktywne  przyczyniły się  do uatrakcyjnienia zajęć oraz efektywniejszego przyswojenia wiedzy. Tablety zostały zakupione ze środków unijnych dla naszej szkoły.

 

 

 

Piątoklasiści wykorzystali przestrzeń pozaszkolną do utrwalenia wiadomości z lektury „Chłopcy z Palcu Broni”. Podzieleni na dwa obozy z zaangażowaniem wykonali zadania przygotowane przez nauczyciela. Ta niecodzienna, aktywna  lekcja z pewnością na długo pozostanie w pamięci piątoklasistów.

 

 

 

„Telefony" - to spektakl, którego premiera miała odbyć się w marcu 2020 r., niestety pandemia całkowicie pokrzyżowała plany młodych twórców, tych, którzy w większości kontynuują naukę w liceach. Pomysł jednak pozostał i został zrealizowany, choć na pewno już w innej odsłonie możemy podziwiać zapał twórczy uczestników koła.

 

 

 Uczniowie klasy VI b zrealizowali niedawno ciekawy projekt lekturowy. Były nim gry planszowe na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. Trzy godziny zajęło im wymyślenie, przygotowanie i przetestowanie gier. Zabawa była przednia, a do tego i powtórka z treści lektury gwarantowana.

 

 

Jadłospis dla szkoły i przedszkola od 05 do 09 października 2020 r.

 

 

 

 

W wyniku wyborów, przewodniczącym został Mateusz Żuk z klasy VIII, a zastępcą - Izabela Fronia, również z klasy VIII.

Działalność Samorządu wspierać także będą: Julia Łacina z klasy VI a, Hanna Głowacz z klasy VI  b, Gracjana Szulc i Hanna Winiarska z klasy VII a oraz Anna Sobkowiak i Maja Wrzos z klasy VII b.

Wolontariuszami samorządu zostali: Julia Koguciuk z kl. VIII i Jakub Klimowicz z kl. VII a, Milena Kołodziej z kl. VII a.

 

Gratulacje!

 

 

 

 

 

Dzień Chłopaka w klasie VII b!

 

 

 

Uczniowie klas 0 odwiedzili bibliotekę i wzięli udział w głośnym czytaniu.

 

 

 

Priorytety naszej edukacji.

 

 

 

 

Zaczynamy przygodę z piosenką, tańcem, teatrem.... Felix rusza na nowo! Grupa najmłodsza:)

 

 

 

Dyplom wzorowej placówki dla naszego przedszkola.