Wnioski o przyjęcie dziecka do szkoły należy wrzucać do skrzynki przy wejściu głównym do szkoły od poniedziałku 16 marca do piątku 20 marca w godzinach 08:00-10:00.

 

 

 

W przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kota.

 

 

Teatrzyk pt. "Pan Dzięcioł" w przedszkolu.

 

 

Gruszeczki i pierwsza wizyta w bibliotece. Dzieci miały okazję zapoznać się zasadami korzystania z biblioteki, wysłuchały bajki czytanej przez panią Agnieszkę a także miały swoje pierwsze zajęcia z programowaniem - z wykorzystaniem robota Photon "Józia". 

 

 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Informujemy, że od dnia 16.03.2020r. wszystkie gminne placówki oświatowe zostają zamknięte do odwołania.
W dniach 12-13.03.2020r. placówki oświatowe pełnią funkcje opiekuńczą nad dziećmi.
Prosimy o ograniczenie liczby wizyt w placówkach, zachęcamy do kontaktów mailowych (poprzez dziennik elektroniczny Librus) oraz telefonicznych:

Szkoła: 713166153
Przedszkole: 713100440
Urząd Miasta: 071/390-72-00
ZOJO: 71/ 33  47  200

Rekrutacja do gminnych placówek odbywa się elektronicznie zgodnie z harmonogramem, wnioski, które wymagają złożenia w placówkach, prosimy wrzucać do wyznaczonych skrzynek przy wejściach do placówek.
Apelujemy o monitorowanie bieżących zaleceń poprzez dziennik elektroniczny Librus oraz dostępne kanały informacyjne (strony internetowe placówek, FB Urzędu Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie).

Sytuacja jest trudna, liczymy na Państwa zaangażowanie i współpracę.

Informujemy, że w dniu 12 i 13 marca 2020 roku obiady dla dzieci szkolnych są odwołane.

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją.

 

 

 

Aby zmniejszyć ryzyko zakażenia infekcjami prosimy o zapoznanie się z instrukcją mycia rąk. 

 

 

 

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w Europie, prosimy Państwa o wzmożoną czujność. Jeśli Państwa dzieci, a nasi uczniowie wykazują symptomy przeziębienia, prosimy o pozostawienie ich w domu i powiadomienie o tym fakcie wychowawcę.

Szczególną troską i obserwacją otoczmy uczniów, którzy ferie spędzali w większych skupiskach ludności.

Prosimy o współpracę dla dobra dzieci.

Z poważaniem,

Dyrektor ZSP w Sadkowie  Marzenna Fedzin

Przedstawiamy jadłospis od 02 do 06 marca 2020 r. 

 

 

 

W czwartek 27.02.2020 w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Uczniowie klasy VI a i VI b na zajęciach kreatywnych przygotowali ciekawe zadania, które dawały możliwość wykazania się znajomością poprawności językowej, związków frazeologicznych oraz ortografii.

 

 

W zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego szkoły powinny stosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zgodnie z przepisami prawa dyrektor szkoły odpowiada za bezpieczeństwo uczniów, przy czym podejmowane działania powinny być adekwatne do sytuacji i zgodne z obowiązującymi procedurami.