Jadłospis dla przedszkola od 14 do 18 września 2020 r.

 

 

 

 

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie matematycznym pt. "20 minut dla matematyki dla dzieci i rodziców" we współpracy z nauczycielami. Zachęcamy do inspirowania się codziennymi aktywnościami i doskonalenia tym samym, ważnych umiejętności wspierających naukę liczenia. 

 

 

Kochani uczniowie,

zapraszamy serdecznie do naszej biblioteki w roku szkolnym 2020/2021.

 

 

Jadłospis dla przedszkola od 7 do 11 września 2020 r.

 

 

 

Drodzy Rodzice,
od roku szkolnego 2020/2021 we wszystkich szkołach naszej gminy zostają wprowadzone cegiełki na świetlicę. Celem cegiełki - opłaty jest wsparcie świetlicy, do której uczęszczają Państwa dzieci. Środki zostaną przeznaczone na pomoce i materiały, które przyczyniają się do rozwoju uczniów w czasie pozalekcyjnym. Wartość cegiełki we wszystkich szkołach wynosi 30 zł za semestr, czyli 60 zł rocznie. Prosimy o dokonywanie wpłat do 30 września na konto Rady Rodziców podane poniżej:

 

Drodzy Rodzice,
w związku z obecną sytuacją związaną ze stanem zagrożenia epidemicznego, prosimy, aby na wizytę ze specjalistą w szkole (psycholog, pedagog, logopeda, terapeuta) umawiać się telefonicznie. Kontakty są dostępne na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sadkowie.

 

 

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Kredkobranie", w którą włączyło się nasze Szkolne Koło Wolontariatu. Celem akcji jest pomoc polskim dzieciom mieszkającym na Białorusi, Ukrainie i Litwie.

 

 

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy autobusów obowiązujący od 4 września 2020 r.

 

 

 

 

Pedagog: Pani Wioletta Komarnicka

1. Zadania wspomagające rozwój dziecka (załącznik)

2. Zadania rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne (załącznik)

3. Link z  propozycjami zabaw w domu rozwijające motorykę małą (sprawność rąk).

Zabawy w domu  rozwijające motorykę małą:

https://www.youtube.com/watch?v=7xEaRmr9Y3M