Fotorelacja z zajęć u Brzoskwinek.

 

 

 

21 listopada dzieci z grupy gruszeczek niczym małe elfy zaczęły tworzyć własne zabawki - pluszowe misie. Dzięki takim spotkaniom dzieci uczą się słuchać poleceń instruktora, ćwiczą swoje paluszki, a przede wszystkim doświadczają nowych emocji i wrażeń.

 

 

Przedszkolaki wraz z zerówkami wzięły udział w kolejnym spotkaniu z muzyką. Nowym instrumentem, jaki poznały dzieci, były skrzypce. 

 

 

 

Fotorelacja ze Święta Niepodległości w przedszkolu. 

 

 

 

Lektury omawiane w klasie II.

 

 

 

 Godziny pracy pedagoga, psychologa, logopedy oraz pielęgniarki szkolnej.

 

 

 

Uczniowie klas ósmych zostali youtuberami….i opowiedzieli o swojej lekturze. Niby proste?! Niby zabawne?!

Chyba nie do końca. Naprawdę musieli się napracować, abyśmy wszyscy mogli podziwiać ich dzieła. Powstawały one w krótkim, aczkolwiek pełnym napięcia czasie. Czasami na szkolnym korytarzu, czasami w plenerze. Każdy filmik  jest inny i każdy jest dobry, ponieważ przybliża im lekturę. A o to chodziło najbardziej.

 

Zapraszamy naszych uczniów  do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno – Plastycznym „Matematyczny wszechświat”. Organizatorem tego konkursu jest Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki. Jak wziąć udział w konkursie?

 

 

 

"Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej".

 

 

 

Plac Broni- wizualizacja bitwy. Praca na j. polskim w klasie V b.

 

 

 

Dzisiaj uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście wprowadzeni do grona czytelników naszej szkoły przez swoich starszych kolegów z klasy VII i VIII a. Dzieci obejrzały "Bajkowe Przedstawienie", zapewniły że będą dbać o książki oraz wypożyczyły swoje pierwsze lektury.

 

 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż siedmiu naszych uczniów zakwalifikowało się do kolejnego etapu Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak".

Gratulujemy Radkowi Pałysowi z języka polskiego i matematyki, 
Wiktorii Bijak z biologii, 
Izabeli Froni z języka polskiego, 
Wiktorowi Góździowi z języka niemieckiego,
Natalce Jankowskiej z języka angielskiego,
Hani Radoń z języka angielskiego 
oraz Amelce Woszczynie z języka polskiego.