Uczennica klasy VIII b przeprowadziła lekcję języka angielskiego! Jak się okazało Karolina Sala Present Perfect ma w jednym paluszku!

 

 

 

5 listopada przedszkolaki obchodziły Dzień Postaci z Bajek. Dzieci losowały wybrane postacie z magicznego bajkowego słoika i odgadywały tytuły bajek, w których występują. Niektóre kodowały drogę postaci do domku lub zamku. To był dzień pełen wrażeń i kolejna inspiracja do podejmowania tematów zgodnych z zainteresowaniami dzieci. 

 

31 października przedszkolaki uczestniczyły w przedstawieniu koła teatralnego Felix, w którym mogły podziwiać swoich starszych kolegów- wolontariuszy. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

 

 

Prosimy o zapoznanie się z aktualnym rozkładem jazdy autobusów szkolnych ważnym od 18 listopada 2019 r. 

Wykaz dowozów dostępny jest na stronie internetowej Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie w zakładce Gminna Komunikacja Autobusowa

 

 

 

Zapraszamy do wspierania akcji Wrocławskiego Hospicjum Dziecięcego pt. "Kup Pan Książkę" czyli jesienny charytatywny kiermasz książek i płyt - nowych i używanych. Zapraszamy wszystkich do Kina Nowe Horyzonty na książkowe (i nie tylko) łowy.

 

 

15 listopada uczniowie klasy VII i VIII a uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w ramach Akademii Młodego Przedsiębiorcy - pt. "Myśl lokalnie, działaj globalnie".

 

 

Spektakl "Malutka Czarownica" przygotowany przez koło teatralne FELIX.

 

 

 

 

Przedstawiamy nowy skład Rady Rodziców działającej przy szkole w Sadkowie.

Przewodnicząca: Dorota Wysoczańska - Skraban
I Zastępca w-ce: Tomasz Śmietański
II Zastępca w-ce: Barbara Sitek
Skarbnik: Natalia Winiarska
Sekretarz: Anna Ruta

Nowy rok – nowe wyzwania! W zeszły czwartek, po zebraniu rodziców, "Trójki Klasowe" wybrały swoich przedstawicieli do Szkolnej Rady Rodziców. Zaczynamy nowy rok z nowymi wyzwaniami, a wszystko po to, aby wesprzeć naszych uczniów i naszą szkołę. Przypominamy o dobrowolnej składce w wysokości 50 zł na rok (można wpłacać w kilku ratach).

 

08 listopada 2019 r. o 11:11 wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy. Oto fotorelacja.  

 

 

 

Wyróżnienie w szkolnym etapie konkursu pt. Popisz się na napisanie bajki otrzymują: Anastazja Ilnicka, Milena Nowakowska, Julia Łacina, Amelia Pietrzak, Zuzia Świtalska oraz Ewa Wyligała. GRATULUJEMY!

W piątek 08.11.2019 r. o godz. 11:11 nasza społeczność szkolna dołączy do akcji "Niepodległa do Hymnu 2019". Wszyscy zebrani odśpiewają hymn państwowy. Chcemy wspólnie uczcić najważniejsze święto. Rok temu również braliśmy udział w akcji. Dołącz do nas!