Priorytetem w naszej szkole  jest bezpieczeństwo  dzieci, dlatego 23 stycznia Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu sierż. szt. Łukasz Raczkowski i mł. asp. Michał Kawalec przeprowadzili zajęcia profilaktyczno-edukacyjne w naszej placówce.

 

 

Przedstawiamy Państwu fotorelację z zajęć przeprowadzanych w ramach projektu unijnego realizowanego w naszej szkole w tym roku szkolnym:

  

"Escape room" na języku polskim w kl. VI a- przygoda z lekturą „Skrzynia Władcy Piorunów”.

 

 

 

Miło nam poinformować, że Urszula Adamczyk z klasy II a oraz Hanna Winiarska z klasy II b zostały wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie pt. "Alfik Matematyczny". Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej edukacji matematycznej.

 

 

07 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

 

 

 

Od 17-20.12.2019 r. w przedszkolu trwał kiermasz świąteczny, na który prace przygotowały dzieci. Dochód z kiermaszu zostanie w całości przekazany na organizację festynu Rodzinnego :) Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym! 

 

 

 

17 stycznia  br. uczniowie klas VII, VIII a, VIII b oraz VI  uczestniczyli w wyjeździe do Wrocławia, gdzie obejrzeli spektakl pt. "Dziady". Przedstawienie, w wersji klasycznej, w bogatej scenerii, ze wspaniałą grą aktorów, bardzo pomogło w interpretacji utworu Adama Mickiewicza, który obecnie omawiają na zajęciach. 

 

 

Kim jest dyslektyk i jak można mu pomóc? Artykuł o przyczynach i leczeniu dysleksji. 

 

 

 

Przedstawiamy nowości książkowe dla uczniów.

 

 

 

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii "BohaterON- włącz historię!", mającej na celu uhonorowanie i upamiętnienie Powstańców Warszawskich oraz promowanie historii Polski XX w.

 

 

W grudniu przedszkolaki zapoznały się z kolejnym instrumentem muzycznym jakim jest klarnet.

 

 

 

W dniach 13 oraz 18 grudnia odbyły się przedstawienia jasełkowe w grupie Malinek i w grupie Gruszeczek.