W poniedziałek rano 03.02.2020 r. naszą szkołę odwiedził pisarz, Pan Marcin Kozioł, autor lektury klas IV-VI „Skrzynia Władcy Piorunów”. Poprowadził on warsztaty multimedialne dla naszych uczniów zarówno znających lekturę, jak i tych, którzy dopiero odkryją tajemnice detektywów na kółkach.

 

 

Niezwykle barwne były jego opowieści dotyczące głównych bohaterów książki, zobrazowane zdjęciami, rysunkami i filmikami. Dodatkową atrakcją było doświadczenie z kulą Tesli i historie dziwactw tego naukowca. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali różnych opowieści pisarza, w tym również tych, które dotyczyły jego samego. Otrzymali autografy, a na koniec mogli zakupić książki z dedykacją.
Niezapomniane przeżycie i jednocześnie ważna lekcja dla młodych czytelników. Dziękujemy!

 Organizatorki spotkania: Justyna Machałek

                                              Małgorzata Błażejewska-Koguciuk