Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice, Uczniowie

W związku z zaostrzeniami epidemicznymi od dnia 15 października mierzymy temperaturę przy wejściu wszystkim pracownikom szkoły. Natomiast, od poniedziałku, 19 października będziemy mierzyć również wszystkim uczniom. W strefach żółtej i czerwonej można wykonywać pomiar temperatury bez zgody, na podstawie zaleceń GIS-u i MEN-u z 12 sierpnia.

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa w strefie żółtej  oraz zawieszeniem działalności Krytej Pływalni Delfinek, informujemy iż wszystkie planowane zajęcia nauki pływania dla uczniów klas III , zostają odwołane. 

 

Drodzy Rodzice uczniów klas pierwszych,
w związku z nieustannie rozwijającą się sytuacją epidemiczną  w naszym regionie oraz z odpowiedzialnym podejściem do bezpieczeństwa zdrowotnego całej społeczności  naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego – uczniów i ich rodzin, nauczycieli i pracowników  informujemy, iż  pasowanie  ucznia klasy pierwszej odbędzie się  bez udziału rodziców.  Szczegóły zostaną przekazane przez wychowawców.

Miło nam poinformować, że od 21 września 2020 r., w naszej szkole zaczęło nadawać audycje "Radio z klasą". Opiekę nad radiowęzłem sprawują Panie: Urszula Gaber i Kinga Kalinowska, w dziennikarzy radiowych wcielają się uczniowie.

 

 

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy autobusów obowiązujący od 4 września 2020 r.