W czwartki będą odbywać się konsultacje dla uczniów klasy ósmej z języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego i matematyki w godz. 8:00 - 11:45 (według grafiku). Autobus szkolny będzie kursował zgodnie z udostępnionym harmonogramem. Zajęcia będą prowadzone z zastosowaniem wytycznych GIS oraz szkolnych procedur bezpieczeństwa.  

 

 

Edukacja zdalna zostaje przedłużona do przerwy świątecznej, która rozpoczyna się 23 grudnia i potrwa do końca roku. Decyzją Premiera ferie zimowe w roku 2021 odbędą się w jednym terminie- od 04 do 17 stycznia 2021 r. dla wszystkich województw.                                                                                                                     

 

 

Drodzy  Rodzice,
zachęcamy do umawiania spotkań z logopedą przez pocztę elektroniczną, co bardzo ułatwi nam sprawny kontakt.

Przedszkole -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkoła – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W okresie nauki zdalnej świetlica szkolna funkcjonuje stacjonarnie wyłącznie dla  uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Rodzic dziecka, które będzie przychodziło do świetlicy zobowiązany jest do zgłoszenia tego faktu szkole w formie wiadomości e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Librusem z załącznikiem, w którym oświadcza, że wykonując obowiązki służbowe jest bezpośrednio zaangażowany w walkę z COVID-19.

Oswiadczenie_rodzicow_swietlica.pdf

 

 

Szanowni Państwo,
zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią Premiera Mateusza Morawieckiego uczniowie klas I - III, od 09 listopada, dołączają do swoich starszych kolegów i rozpoczynają edukację zdalną.
Na naszej stronie szkolnej przypominamy Regulamin organizacji nauczania zdalnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sadkowie (Zasady kształcenia na odległość, System wspierania, motywowania i oceniania ucznia ZSP w Sadkowie w czasie edukacji zdalnej w szczególnych warunkach epidemii COVID-19).