24 marca został rozstrzygnięty w naszej szkole konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Organizatorem konkursu była Pani Arleta Molisak.

 

 

 

 

Pragnę poinformować, że moje uczennice, Izabela Fronia oraz Oliwia Wysoczańska zostały LAUREATKAMI w Dolnośląskim Konkursie Polonistycznym zDolny Ślązak. Przywilejem laureatów jest możliwość dostania się  do dowolnej szkoły ponadpodstawowej w kraju. 

 

 

 

Do konkursu ekologicznego uczniowie klasy IV b chętnie się zgłosili. Pomysły na prace konkursowe powstały podczas wspólnej burzy mózgów, na zaledwie jednej godzinie wychowawczej, po której każda chętna osoba dostała element do wykonania. 
 
 
 
 
Zachęcam dzieci klas 0 oraz uczniów klas I - III do udziału w konkursie plastycznym do hasła: "Jak zdrowo spędzać wolny czas bez komputera, tabletu i telefonu?" Format pracy: A4, A3, technika dowolna. 
 
 
 
 
 

Ogłoszony w I semestrze konkurs na projekt maskotki naszej szkoły został w końcu rozstrzygnięty, a co ważniejsze - maskotka została uszyta i oficjalnie przywitana przez Jury oraz zwyciężczynię. Miś Sadkuś został wymyślony przez uczennicę klasy II - Igę Mader, natomiast cudowne imię zawdzięcza dziewczynce z kasy I - Ninie Leonardi.