W dniu 12 listopada przedszkole będzie zamknięte.

 

 

Obchody 100 - lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę zainaugurowaliśmy wykonaniem kącika patriotycznego w holu przedszkola. Wykonałyśmy gazetkę tematyczną i wyeksponowałyśmy dziecięcą literaturę o tematyce narodowej.

 

"Od ziarenka do bochenka" W tym tygodniu dzieci z przedszkola dowiedziały się w jaki sposób powstaje chleb słuchając historyjki obrazkowej pt. „Od ziarenka do bochenka.” Poznały etapy pracy nad wytwarzaniem chleba oraz uświadomiły sobie, że chleb jest produktem ciężkiej pracy wielu ludzi. Wiedzą już, że rolnik sieje i zbiera ziarna z pola, potem zawozi je do młyna.

Uwaga! W dniu 02 listopada przedszkole będzie zamknięte.

 

 

W związku z co miesięcznym naliczaniem opłat za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu oraz przekazywaniem tych informacji rodzicom/opiekunom, prosimy o zalogowanie się w systemie e.przedszkole. Do logowania  potrzebny jest numer karty i pesel dziecka. Prosimy o wygenerowanie swojego konta dostępu do systemu według instrukcji na stronie e.przedszkole. Na konto dziecka będą Państwo otrzymywać wszystkie informacje o wysokości opłat za dany miesiąc.